TANAKE – Sprzęt gastronomiczny

Rozwiązania dedykowane

Skelp

Ostatnie realizacje

Tanake jest hurtownią gastronomiczną powszechnie rozpoznawaną przez inwestorów. Nasz sprzęt gastronomiczny trafia w ręce znanych marek, prestiżowych restauracji, międzynarodowych sieci hotelowych. Jesteśmy gwarancją jakości, solidnego wykonania projektów technologii, trwałości prezentowanych przez nasz urządzeń.     Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów: w hotelach pięciogwiazdkowych i międzynarodowych sieciach( Accor, Hilton, Sphinx). Nasze towary trafiają do ekskluzywnych hoteli, kantyn pracowniczych, kawiarni, szpitali. Dziesiątki firm nam zaufały powierzając wyposażenia swoich lokali gastronomicznych w nasz sprzęt gastronomiczny. Nasza hurtownia gastronomiczna została doceniona za prezentowanie jedynie trwałych i wydajnych urządzeń, które stanowią wieloletnią inwestycję, która dość szybko przynosi zadowalającą stopę zwrotu. Współpracowaliśmy z firmami takimi jak BNP Paribas, Dell, Bosch, szpitalami z innowacyjnymi systemami bufetowymi dla pacjentów. Tanake jest szczególnie rozpoznawana wśród sieci hotelowych, współpracowaliśmy już z hotelami takimi jak Sheraton, Akvilon, i Hilton.

Jako hurtownia gastronomiczna prezentujemy sprzęt gastronomiczny jedynie wysokojakościowy, zbudowany z najwyższej klasy stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu), o oznaczeniu 1.4301 wg europejskiej normy 10088 lub stali nierdzewnej 18/8 (18% chromu, 8% niklu). W ten sposób nasze meble kuchenne cechuje wysoka trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale nadają się do eksploatacji w trudnych warunkach, spełniają swoją rolę zarówno podczas magazynowania, obróbki potraw jak i w pomieszczeniach przeznaczonych do zmywania. Dodatkowo, stal nierdzewna to materiał, który nadaje meblom kuchenny lśniący połysk. Gładkie tworzywo pozwala na szybkie czyszczenie i nie pozwala na pozostawanie środków chemicznych.

Sprzęty gastronomiczne to jedna z podstaw wyposażenia zaplecza kuchennego. Nasza hurtownia gastronomiczna ma za zadanie dostarczyć każdej placówce odpowiednie wyposażenia. Dopasowujemy się do potrzeb każdego klienta: ekskluzywnych restauracji, cukierni, szkół, firm budujących bufety dla pracowników, jak również małych barów i kawiarenek.
Wielu klientów detalicznych również odnajduje w naszym sklepie odpowiedź na swoje wymagania odnośnie .wyposażenia nowoczesnej kuchni.

Zlecając dobór pełnej linii sprzętu gastronomicznego, nasza hurtownia gastronomiczna gwarantuje , kompletacje pasujących urządzeń oraz darmowe konsultacje odnośnie jego doboru. W pełni ponosimy odpowiedzialność: oprócz komplementacji zamówionych produktów: każdy element dostawy jest fachowo pakowany, oznaczany, załączamy wymaganą dokumentację i transportujemy. Nasze działania dostosowane są terminowo do potrzeb montażowych. Chcemy w ten sposób zdjąć z Państwa barków stres i planowanie logistycznie dostaw: w pełni się tym zajmujemy. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Duże zakłady żywienia zbiorowego potrzebują sprzętów gastronomicznych dla wielu sektorów. Dajemy możliwość wyposażenia zaplecza kuchennego w każde niezbędne urządzenie. Od szaf chłodniczych przez piece konwekcyjno-parowe, zmywarki barowe do zwykłych garnków gastronomicznych. Prezentujemy tradycyjne kotły warzelne dostosowane do przygotowywania nawet i 500 litrów potrawy, liczne piece, szafy mroźnicze mieszczące 1500 litrów,

Tworząc swój lokal gastronomiczny zakupujemy również podstawowe meble kuchenne, poprzez hurtownie gastronomiczne zaopatrzą się Państwo w duże ilości regałów, półek wiszących, stołów roboczych stanowiących stanowiska pracy, z dopasowaniem do obiektu. Istotne znaczenie ma również  tzw. drobnica, to tutaj dajemy możliwość zakupu kilkudziesięciu rodzajów naczyń, sztućców, misek, tac oraz pojemników GN (Gastro Norm – najpowszechniej używanych pojemników ze stali nierdzewnej na żywność)). Są to sprzęty gastronomiczne niezbędne w każdym zapleczu kuchennym. Jako hurtownia gastronomiczna dostarczamy również akcesoria specjalistyczne: akcesoria barmańskie, do lodziarni, do pizzerii oraz wyposażenie cukiernicze.

Nasz sprzęt gastronomiczny spełnia przyjęte normy o przechowywaniu i magazynowaniu artykułów spożywczych, jest ekonomiczny i estetyczny, ale również jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczność produktów. Pomimo wielkości naszej firmy, hurtownia gastronomiczna jest firmą przyjazną środowisku, przykładem jest uzbrojenie naszych urządzeń chłodniczych w ekologiczne czynniki chłodnicze R404a.

Pełną ofertę sprzętu gastronomicznego prezentujemy na naszej stronie internetowej. Mogą ją Państwo również uzyskać w postaci darmowego katalogu.

Oprócz prowadzenia hurtowni gastronomicznej zajmujemy się wykonywaniem planów technologicznych, konsultacjami z klientem, doradztwem, montażem instalacji elektrycznych, gazowych i chłodniczych. Gwarancją naszej pracy jest przynależnosć Tanake to FCSI (Foodservice Consultants Society International). Dbamy o naszych klientów, dlatego dla Państwa podejmujących z nami współpracę odnośnie dostawy sprzętu gastronomicznego, projekt technologiczny wykonujemy gratisowo. Wypracowaliśmy silną pozycję na rynku dzięki stałego podwyższania jakości usług, wiele naszych klientów staje się naszymi stałymi partnerami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego oraz do naszego biura mieszczącego się w tym samie co sklep, na ul. Puławskiej 426 w Warszawie.

2700

PRODUKTÓW W SKLEPIE

1759

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

35

LAT DOŚWIADCZENIA

Zaufali namDział obsługi klientów
tel. (+48) 022 336 90 39
fax (+48) 022 336 90 09

Recepcja
tel. (+48) 022 336 90 00

TANAKE
ul. Puławska 426
02-884 Warszawa
mazowieckie
Zobacz na mapie >