Wyposażenie gastronomii i projekty

Komory i instalacje chlodnicze

Firma Tanake wykonuje kompleksowe instalacje chłodnicze oparte na urządzeniach i elementach znanych europejskich producentów, gwarantując wysoką jakość, łatwość obsługi oraz niezawodność działania. Komora chłodnicza stanowi zamkniętą przestrzeń ograniczoną przegrodami. Rdzeń przegrody cechuje duża izolacyjność cieplna oraz paroszczelność. Należy zwrócić uwagę na koszty związane wykonaniem instalacji chłodniczych oraz jej utrzymywaniem: bardzo często jest niższy niż w przypadku zakupu i eksploatacji szaf chłodniczych lub mroźniczych.

 Komora chłodnicza pozwala na pełną kontrolę  i precyzowanie panującej wewnątrz temperatury, z dostosowaniem warunków do konkretnych produktów spożywczych.  Kolejną zaletą jest projektowanie i wykonanie instalacji chłodniczych na wymiar. Pozwala to na doskonałe zagospodarowanie przestrzeni, dostosowania do kształtu pomieszczenia, wielkości.

Firma Tanake zajmuje się projektem, doborem oraz realizacją instalacji chłodniczych. Nasza ekipa inżynierów, oraz specjalistów o wieloletnim doświadczeniu przeprowadzi Państwa przez każdy etap tworzenia profesjonalnych komór chłodniczych.

1.  Projektowanie

- opracowanie koncepcji, projekt wykonawczy - opracowanie kosztorysów - dokumentacja powykonawcza łącznie z atestami, certyfikatami i deklaracjami na użyte materiały Jest to etap decydujący o dalszym wyglądzie i pracach postępowych. Nasze projekty pozwalają na efektywne zagospodarowanie przestrzeni, a instalacja komory chłodniczej staje się długoletnią inwestycją zwracającą się już po krótkim czasie.

 

2. Dobór i kompletacja urządzeń - urządzenia chłodnicze i podzespoły renomowanych producentów: Bitzer, Copeland, Tecumseh, LU-VE i innych. - wykonujemy własne agregaty skraplające dostosowując je do indywidualnych potrzeb i warunków pracy. Nasza firma dobiera projekt pod kątem lokalów naszych klientów, z szerokim wyborem szerokości, powierzchni wykończeniowej, podłóg, drzwi komory chłodniczej. Odpowiedni dobór i kompletacja urządzeń ma wpływ na tempo prac instalacyjnych: kolejność dostaw, kompletność, oznakowanie paczek itd

 

3. Realizacja - wykonujemy instalacje chłodnicze  obsługujące pomieszczenia komory chłodniczej / mroźniczej oraz mebli chłodniczych - wykonujemy instalacje elektryczne obsługujące meble i komory chłodnicze 

 Dodatkowo, na życzenie klienta wykonujemy: - Instalacje odzysku ciepła z instalacji chłodniczej służące do podgrzewania ciepłej wody użytkowej od 100 do 1000 litrów o temperaturze  do 55°C - Agregaty chłodnicze w wersji wyciszonej kompaktowe agregaty cichobieżne o poziomie hałasu już od 37dB. - Agregaty chłodnicze w wersji tropik – stosowane w przypadku w nadmiernego nasłonecznienia maszynowni chłodniczej. W takich wypadkach montujemy urządzenia o podwyższonej lub regulowanej wydajności. - Monitoring temperatur - montaż urządzeń umożliwiających rejestrowanie i zapisywanie temperatur z mebli i komory chłodniczej wraz z możliwością wydruku z dowolnego okresu wstecz. - Instalacja alarmowa "CZŁOWIEK W CHŁODNI" podwyższa standardy bezpieczeństwa personelu. To sygnalizacja świetlno - dźwiękowa informująca o zatrzaśnięciu pracownika w komorze chłodniczej.

 Podczas montażu dostosowujemy projekt do potrzeb i preferencji klienta. Jesteśmy w stanie wyposażyć komorę od regałów magazynowych, system monitorowania pracy komory do dodatkowych akcesoriów takich jak haki na mięso.

4. Rozruch i serwis - próby pomontażowe - badania szczelności - rozruch instalacji chłodniczych i automatyki - pomiary, protokoły z pomiarów - prace związane z ogrodzeniem, zadaszeniem i zabezpieczeniem agregatów i skraplaczy - szkolenie personelu - serwis i konserwacja instalacji

 Więcej informacji odnośnie komory chłodniczej mogą Państwo uzyskać poprzez ściągnięcie naszego darmowego katalogu z naszej strony internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

 Jeżeli są Państwo  zainteresowani instalacją systemów centralnej produkcji chłodu można się z nami skontaktować:

 telefonicznie: 022 336 90 39  mailowo: tanake@tanake.com.pl  osobiście:  ul. Puławska 426  02-884 Warszawa

 

Zaufali nam
 • accor.png
 • biedronka.png
 • BNP.png
 • bosch.png
 • british.png
 • cadbury.png
 • comarch.png
 • conrad.png
 • dell.png
 • eulerhermes.png
 • faifmont.png
 • fritolays.png
 • garden-in-1.png
Kontakt
Siedziba Tanake

 

TANAKE

ul. Puławska 426

02-884

Warszawa

Mazowieckie

 

Dział obsługi klientów

tel. (+48) 22 336 90 39

fax (+48) 22 336 90 09

 

Recepcja

tel. (+48) 22 336 90 00

 

Dojazd

Dojazd do siedziby Tanake 

Obejrzyj jak pracujemy
Video - Obejrzyj jak pracujemy

 

TANAKE konsultantem FCSI 
http://www.fcsi.org/


Mamy certyfikat wiarygodności
Tanake certyfikat BIG

 

polecamy

Wydział
Nawodnień i Techniki SzklarniowejNewsletter Tanake:


Adres email:
Nazwa:

Mapa stronyPolityka Prywatności |  © 2017 Tanake Wszelkie prawa zastrzeżone.

miniaturaKomory chłodnicze, agregaty chłodnicze, centralne chłodnicztwo.