O firmie

TANAKE – Projekty i wyposażenie gastronomii

W branży wyposażenia obiektów gastronomicznych TANAKE jest firmą rozpoznawaną przez wielu inwestorów. Dzieje się tak głównie w związku z bardziej znaczącymi realizacjami (np. dla międzynarodowych sieci hotelowych). Mniej znane są drobniejsze ze zrealizowanych przez nas projektów a jest to liczna grupa uruchomionych kuchni.Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, dystrybucji sprzętu oraz części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Silna pozycja naszej firmy na rynku to także rezultat podnoszenia jakości naszej oferty i systemu współpracy z klientami. Dzięki takim działaniom często stajemy się stałym partnerem dla naszych klientów.

Silna i stabilna kondycja finansowa naszej firmy to dla klientów gwarancja bezpieczeństwa prowadzenia inwestycji i potwierdzenie zaufania jakim obdarzają TANAKE.

siedziba-1
tanake

Nasza firma jest Konsultantem FCSI (Foodservice Consultants Society International). Jest to międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów w zakresie projektowania technologii dla gastronomii – np. dla takich obiektów jak kuchnia w hotelu, kuchnia w restauracji, kantynie, kuchnie cateringowe, szpitalne itp.

Dla klientów jest to gwarancja profesjonalizmu naszej pracowni projektowej i potwierdzenie bezpieczeństwa jakie zapewnia inwestycji zaangażowanie w projektowanie kuchni naszych inżynierów-technologów. Ci ostatni dysponują wykształceniem i doświadczeniem, które zapewnia wybór optymalnych rozwiązań dla każdego typu gastronomii.

FCSI2-1
Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą na jak najwcześniejszym etapie planowania inwestycji np: wyposażenie kuchni, której elementem jest gastronomia. Już w trakcie prac architektonicznych warto poprawnie zaplanować technologię kuchni. Pozwoli to na późniejszym etapie (realizacja inwestycji) zmniejszyć ilość poprawek budowlanych i poprawek instalacji.
Doradzamy w zakresie doboru sprzętu dla gastronomii. Konsultacje w tym zakresie są bezpłatne i godne uwagi. Wskazówki projektantów, project managerów i instalatorów wynikają z ich wieloletniego doświadczenia zbieranego w trakcie realizacji dziesiątek projektów.
Dla klientów kompletujemy zamówiony sprzęt w naszych magazynach. Następnie wszystkie elementy dostawy są fachowo pakowane, oznaczane, opatrywane odpowiednią dokumentacją i transportowane do miejsca instalacji w kolejności potrzeb montażowych. Brzmi to prosto ale warto sobie uświadomić, że zwłaszcza w przypadkach budów o dużych rozmiarach (np. kompleksy hotelowe z gastronomią rozplanowaną na licznych piętrach) właściwa kolejność dostaw, ich kompletność i dokładne oznakowanie palet i paczek mają kluczowy wpływ na ciągłość i tempo prac instalacyjnych.
Instalacji sprzętu dokonują odpowiednio wyszkolone i wyposażone, nasze własne zespoły instalatorów. To ludzie, którzy dobrze znają się na swojej pracy i potrafią poradzić sobie z rozmaitymi trudnościami na budowie.
Dysponujemy obszernym magazynem części zamiennych. Klientom posiadających umowę serwisową proponujemy urządzenia zastępcze na czas usuwania usterki. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
2700

PRODUKTÓW W SKLEPIE

1759

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

40

LAT DOŚWIADCZENIA

Zaufali namDział obsługi klientów
tel. (+48) 022 336 90 39
fax (+48) 022 336 90 09

Recepcja
tel. (+48) 022 336 90 00

TANAKE
ul. Puławska 426
02-884 Warszawa
mazowieckie
Zobacz na mapie >