NIEZASTĄPIONA W PUBIE I W BARZE – ZMYWARKA DO SZKŁA

W pubach i barach bardzo często używa się wszelkiego rodzaju szklanych naczyń taki jak np. szklanki, kufle, kieliszki, czy miseczki. Warto zadbać o ich odpowiednie przechowywanie i mycie, aby mogły spełniać swoją rolę jak najdłużej. Ręczne mycie to rozwiązanie zupełnie nieekonomiczne, czasochłonne i niekomfortowe. Coraz bardziej popularne są zmywarki, jednak te klasyczne, które świetnie sprawdzają się przy myciu dużych, tłustych naczyń, często mogą uszkodzić i zarysować delikatne szklane elementy. Dlatego też świetnym rozwiązaniem mogą się okazać specjalne zmywarki do szkła, które ostatnio są prawdziwym hitem!

Idealne rozwiązanie dla szklanych naczyń

Zmywarki gastronomiczne do szkła idealnie wykonują swoje zadanie. Dzięki nim każde szklane naczynie będzie lśniące, dokładnie wypolerowane, pozbawione wszelkich smug, śladów po szorowaniu, zacieków i zarysowań. Dobrze sprawdzi się ona również do mycia talerzy i innych delikatnych elementów wyposażenia kuchennego. Zależnie od charakterystyki danego lokalu można wybrać zmywarkę o dowolnej pojemności, posiadającą dodatkowe koszyki. Najlepsze zmywarki zwykle wykonuje się ze stali nierdzewnej, dzięki temu są one wytrzymałe, odporne na działanie korozji i na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także wszelkie inne czynniki.

Zmywarki do szkła – podstawowe informacje

Zmywarki do szkła oczywiście trochę się różnią od klasycznych zmywarek. Charakteryzują się one jak najkrótszym czasem mycia naczyń, przy odpowiednio wysokiej wydajności, oszczędności wody oraz energii. Bardzo ważne jest też to, że temperatura mycia jest odpowiednia dla kruchych materiałów, a zmywarki dodatkowo posiadają specjalne uzdatniacze do wody, które gwarantują, że na szkle nie osadzi się kamień. Ich wytrzymałość i materiały wysokiej jakości, z których są wykonywane, gwarantują niezawodne  i efektowne działanie przez długie lata.

NIEZASTĄPIONA-W-PUBIE-I-W-BARZE-ZMYWARKA-DO-SZKLADział obsługi klientów
tel. (+48) 022 336 90 39
fax (+48) 022 336 90 09

Recepcja
tel. (+48) 022 336 90 00

TANAKE
ul. Puławska 426
02-884 Warszawa
mazowieckie
Zobacz na mapie >