Wyposażenie gastronomii i projekty

Szafy na wino

Oferujemy urządzenia i rozwiązania w zakresie przechowywania i prezentacji wina. W naszej ofercie znaleźć można zarówno typowe urządzenia do przechowywania i prezentacji wina jak i wykonywane na indywidualne zamówienie specjalistyczne szafy na wino.

Przykładowe specjalistyczne szafy na wino (na zamówienie):

Częścią kompletnego wyposażenia gastronomii realizowanego przez Tanake dla Hotelu Hilton w Łodzi jest szafa na wino. Została zintegrowana z panelową zabudową ścian restauracji. Wraz z eleganckimi bufetami stanowi główny element przyciągający uwagę gości hotelowych w tym pomieszczeniu.

szafa na wino HL

Szafy na wino w poznańskiej restauracji Młyńska 12

szafa_na_wino_Mlynska12_Tanake

Szafa na wino wykonana dla Hotelu Hilton Gdańsk

szafy na wino Hilton          

W BFT (Baku Flame Towers) w Azerbejdżanie, szafy na wino stanowią mocny efektowny akcent wystroju wnętrz.
Natomiast wyposażenie baru zostało wzbogacone o szafę na owoce. Jest wbudowana w tylną jego część.

szafa na wino BFT1

szafa na wino BFT2

Szafa na wino wykonana dla Hotelu Grand w Sopocie

szafa na wino Grand Hotel Sopot

Szafa na wino w sopockim Hotelu Sheraton.

szafy na wino Sheraton Sopot

Szafy na wino wykonane dla Hotelu Sheraton w Ufie.
Szafy wykonane na zamówienie, wyposażone w oświetlenie i ruszty do układania butelek.
Fotki z etapu produkcji.

szafy na wino Sheraton UFA

Do Hotelu Hilton w Kijowie zostały dostarczone szafy na wino oraz pasujące do nich szafy z koszykami na owoce i warzywa a także szafy na sery i wędliny na hakach. Ten komplet szaf pozwala w bardzo elegancki sposób zaprezentować wino i żywność. Kolorowa, dyskretnie podświetlona ekspozycja przyciąga uwagę gości hotelowych i tworzy harmonijną, spójną wizualnie całość. Szafy zostały pięknie wkomponowane w projekt wnętrz hotelu.

szafa na wino_HK1

szafa na wino_HK2

Szafy na wino Ukraina

Szafa na wino w krakowskiej restauracji. Trzydrzwiowa, prawy bok przeszklony. Wyposażona w delikatne oświetlenie LED o ciepłej barwie.
Półki w dwóch rodzajach – poziome i skośne. Regulacja temperatury na sterowniku. Szafa ładnie spasowana z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.

szafa na wino Farina Kraków

Przed rozpoczęciem produkcji szafy na wino, zawsze zwracamy szczególną uwagę na dokładne uzgodnienie z klientem wszystkich szczegółów wykonania urządzenia. Powstają precyzyjne rysunki techniczne, które ilustrują dokonane uzgodnienia.

Sheraton UFA rysunek techniczny

 

Sheraton UFA rysunek techniczny

W ciągu ostatnich dwóch lat dała się zauważyć tendencja instalowania profesjonalnych szaf na wino również w prywatnych rezydencjach i apartamentach w nowoczesnym budownictwie. Nie bez wpływu na tę tendencję pozostaje zapewne wzrost kultury picia wina w Polsce w ogóle. Coraz większa ilość specjalistycznych sklepów oferuje ogromny wybór win a grono jego miłośników jest nie tylko coraz bardziej liczne, ale również coraz bardziej świadome sposobów przechowywania i serwowania wina. Ci, dla których kolekcjonowanie win i ich degustowanie stało się obszarem zainteresowania czy nawet pasji, decydują niekiedy o włączeniu profesjonalnej szafy na wino w skład wyposażenia swojej kuchni czy salonu powierzając produkcję i montaż szafy na wino naszej firmie.

 

 

szafy na wino priv

Szczególnie pięknie prezentują się szafy na wino dostarczone przez naszą firmę do apartamentu na Mokotowie. Projekt tej kuchni został w 2015 r. uznany za najlepszy w Europie. Pracownia architektoniczna nadzorująca całość prac otrzymała wyróżnienie. Nasz udział w tym ekskluzywnym projekcie polegał na dostawie i montażu szaf na wino oraz maszynerii chłodniczej. Agregat został ulokowany poza samą kuchnią, zatem nie słychać go i nie widać z tego pięknego pomieszczenia. Zdjęcia, które prezentujemy, zostały wykonane przez Panią Hannę Długosz.

Specjalnie dopasowana do projektu wnętrza, wykonana na zamówienie witryna na wino jest rozwiązaniem prestiżowym i specjalistycznym. Zapewnia zarówno prezentację wina w bardzo atrakcyjny sposób jak i odpowiednie temperatury przechowywania.

Szafy na wino są projektowane z jednej strony zgodnie ze wskazówkami klienta a z drugiej w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie techniczne. Stąd efekt końcowy charakteryzuje się zarówno estetyką wykonania jak i funkcjonalnością, które to cechy są szczególnie pożądane np. w hotelach i restauracjach wyższej klasy.

Szafy na wino na ogół są projektowane jako urządzenia do podłączenia do centralnej instalacji chłodniczej. Ten sposób wydaje się właściwy z uwagi na redukcję hałasu w pomieszczeniu, gdzie eksponujemy wino.

Istnieją różne możliwości prezentowania butelek wina w szafie na wino. W tej mierze kierujemy się życzeniem klienta. Przykładowe możliwości poniżej.

regaly na wino

Wysoka jakość materiałów używana do tworzenia indywidualnie projektowanych szaf na wino w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem czyni z naszych szaf na wino idealne uzupełnienie wystroju wnętrz restauracji i hoteli.

Przykładowe typowe szafy na wino:

            Witryna Wine 185                                       Witryna Wine Collection 185

                             

I Stoły na wino

Butelki z winem można również przechowywać w specjalnie do tego celu projektowanych i wykonywanych stołach na wino. Taki stół jest wyposażony w szuflady przystosowane do butelek na wino. Urządzenie utrzymuje w szufladach zadaną temperaturę i pozwala serwować wino zgodnie z wymaganiami danego gatunku. Agregat zapewniający produkcję chłodu na potrzeby stołu na wino instaluje się w oddaleniu aby odgłos jego pracy nie był słyszany w pomieszczeniu restauracji a jego bryła nie zakłócała wystroju wnętrza. Oferujemy szerokie możliwości dopasowania stołu do koncepcji wystroju pomieszczeń. Dostępne są rozmaite materiały, z których można wykonać blat (np. granit, stal, HPL, płyty fornirowane) oraz fronty szuflad (np. HPL, płyty fornirowane). Tym samym stół na wino może stać się atrakcyjnym i luksusowym elementem wystroju wnętrza.

stoły na wino TANAKE

Zaufali nam
 • accor.png
 • biedronka.png
 • BNP.png
 • bosch.png
 • british.png
 • cadbury.png
 • comarch.png
 • conrad.png
 • dell.png
 • eulerhermes.png
 • faifmont.png
 • fritolays.png
 • garden-in-1.png
Kontakt
Siedziba Tanake

 

TANAKE

ul. Puławska 426

02-884

Warszawa

Mazowieckie

 

Dział obsługi klientów

tel. (+48) 22 336 90 39

fax (+48) 22 336 90 09

 

Recepcja

tel. (+48) 22 336 90 00

 

Dojazd

Dojazd do siedziby Tanake 

Obejrzyj jak pracujemy
Video - Obejrzyj jak pracujemy

 

TANAKE konsultantem FCSI 
http://www.fcsi.org/


Mamy certyfikat wiarygodności
Tanake certyfikat BIG

 

polecamy

Wydział
Nawodnień i Techniki SzklarniowejNewsletter Tanake:


Adres email:
Nazwa:

Mapa stronyPolityka Prywatności |  © 2017 Tanake Wszelkie prawa zastrzeżone.

miniaturaSpecjalistyczne szafy na wino. Na zamówienie, na wymiar.